Biomedical Ίδρυμα Ιατροβιολογικών Ερευνών, Ακαδημίας ΑθηνώνΑκαδημία Αθηνών
Ειδικοί Λειτουργικοί Επιστήμονες
Αλφαβητική σειρά: Α-Ω / Ω-Α
Αντωνία
Βλάχου Αντωνία
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Α'
Πεδία Έρευνας: Πρωτεομική
Κέντρο: Βιολογίας Συστημάτων

Κωσταντίνος
Βουγάς Κωσταντίνος
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Β'
Πεδία Έρευνας: Καρκίνος, Πρωτεομική, Υπολογιστική Βιολογία
Κέντρο: Βασική Έρευνα

Αναστάσιος
Γαϊτάνης Αναστάσιος
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Β'
Πεδία Έρευνας: Απεικόνιση PET/CT
Κέντρο: Κλινική, Πειραματική Χειρουργική & Μεταφραστική Έρευνα

Κωστής
Δημητρίου Κωστής
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Γ'
Πεδία Έρευνας: Εμβιομηχανική, Πειραματική Χειρουργική
Κέντρο: Κλινική, Πειραματική Χειρουργική & Μεταφραστική Έρευνα

Κατερίνα
Ζώη Κατερίνα
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Β'
Πεδία Έρευνας: Διαγνωστικά, Καρκίνος
Κέντρο: Κλινική, Πειραματική Χειρουργική & Μεταφραστική Έρευνα

Μιχάλης
Κατσιμπούλας Μιχάλης
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Γ'
Πεδία Έρευνας: Εμβιομηχανική, Πειραματική Χειρουργική
Κέντρο: Κλινική, Πειραματική Χειρουργική & Μεταφραστική Έρευνα

Νικόλαος Γ.
Κωστομητσόπουλος Νικόλαος Γ.
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Α'
Πεδία Έρευνας: Πειραματική Χειρουργική
Κέντρο: Κλινική, Πειραματική Χειρουργική & Μεταφραστική Έρευνα

Σωτήριος
Κωτσοβίλης Σωτήριος
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Β'
Πεδία Έρευνας: Ανοσοβιολογία, Ιστολογία, Φλεγμονή, Ανοσολογικά Νοσήματα
Κέντρο: Βασική Έρευνα

Χαϊδω
Μερίκα Χαϊδω
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Α'
Πεδία Έρευνας: Μοριακή Βιολογία
Κέντρο: Βασική Έρευνα

Μαρίνος
Μεταξάς Μαρίνος
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Β'
Πεδία Έρευνας: Απεικόνιση PET/CT
Κέντρο: Κλινική, Πειραματική Χειρουργική & Μεταφραστική Έρευνα

Ιωάννης
Μιχαλόπουλος Ιωάννης
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Β'
Πεδία Έρευνας: Υπολογιστική Βιολογία
Κέντρο: Βιολογίας Συστημάτων

Ευστάθιος
Μιχαλόπουλος Ευστάθιος
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Β'
Πεδία Έρευνας: Μεταμόσχευση, Ελληνική Τράπεζα Ομφαλοπλακουντιακού Αίματος, Biobanking, Αναγεννητική Ιατρική, Μηχανική Ιστών,

Σταμάτης Ν.
Παγκάκης Σταμάτης Ν.
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Α'
Πεδία Έρευνας: Βιοαπεικόνιση
Μονάδες Υποστήριξης Έρευνας: Βιοαπεικόνιση
Κέντρο: Βασική Έρευνα

Μαρία Δέσποινα
Παπαδοπούλου Μαρία Δέσποινα
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Γ'
Πεδία Έρευνας: Γονιδιοματική
Κέντρο: Βιολογίας Συστημάτων

Γεώργιος Θ.
Τσάγκαρης Γεώργιος Θ.
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Α'
Πεδία Έρευνας: Πρωτεομική
Κέντρο: Βιολογίας Συστημάτων

Στέλιος
Ψαρράς Στέλιος
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Β'
Πεδία Έρευνας: Ιστολογία
Κέντρο: Βασική Έρευνα