Biomedical Ίδρυμα Ιατροβιολογικών Ερευνών, Ακαδημίας ΑθηνώνΑκαδημία Αθηνών
Θέσεις Εργασίας : ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ για την Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Μία (1) Θέση Εξωτερικού Συνεργάτη (Α.Π.2587)

ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

Αθήνα, 10/10/2013
Α.Π. 2587

Το Ίδρυμα Ιατροβιολογικών Ερευνών της Ακαδημίας Αθηνών (Ι.ΙΒ.Ε.Α.Α.) καλεί ενδιαφερόμενους να υποβάλουν αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μία (1) θέση  εξωτερικού  συνεργάτη που θα απασχοληθεί στο πλαίσιο του προγράμματος «HEART II».

Οι υποψήφιοι/ες θα πρέπει να διαθέτουν τα κάτωθι προσόντα:

  • Πτυχίο Παιδαγωγικών ή Φιλολογίας ή Θεολογίας ή ισότιμου τίτλου του εξωτερικού
  • Τριετή (3 έτη) διδακτική εμπειρία σε σχολείο
  • Μεταπτυχιακό τίτλο σπουδών στα παιδαγωγικά
  • Εμπειρία σε συντονισμό εκπαιδευτικών ευρωπαϊκών προγραμμάτων

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν στη Γραμματεία του ΙΙΒΕΑΑ (Σωρανού Εφεσίου 4, 11527 Αθήνα, υπόψη Τμήματος Προσωπικού) αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέ-ροντος και αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα μέχρι τις 24-10-2013. Για περαιτέρω πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον επιστημονικό υπεύθυνο κ. Π. Μπεχράκη στην ηλεκτρονική διεύθυνση pbehrakis@bioacademy.gr

Ο ασκών καθήκοντα Γενικού Διευθυντή

Αθανάσιος Τσουροπλής

Πατήστε εδώ για να κατεβάσετε την Αίτηση εκδήλωσης Ενδιαφέροντος

Επιστροφή σε όλες τις θέσεις εργασίας